Zaproszenie na konferencję pt. "Współdziałanie międzysektorowe szansą na rozwój społeczeństwa obywatelskiego".

13 czerwca 2014

Zarząd Województwa Opolskiego serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz administracji samorządowej z terenu województwa opolskiego do udziału w konferencji pn. „Współdziałanie międzysektorowe szansą na rozwój społeczeństwa obywatelskiego”, która odbędzie się  w dniu 25 czerwca 2014 r. o godz. 12.30.

Konferencja organizowana jest w związku z rozpoczęciem przez Województwo Opolskie w Partnerstwie z Organizacjami Pozarządowymi projektu pn. „Województwo Opolskie otwarte na współpracę z NGO’s” .

Partnerami Województwa Opolskiego w realizacji projektu są:

Opolskie Centrum Demokracji Lokalnej

Opolskie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych

Dom Współpracy Polsko – Niemieckiej

Podczas konferencji zaprezentowany zostanie m.in. projekt internetowej platformy współpracy pomiędzy NGO i Jednostkami Samorządu Terytorialnego Województwa Opolskiego.

Szczegółowy program konferencji dostępny jest na stronie www.opolskie.pl, www.ngo.opolskie.pl

Konferencja odbędzie się 25 czerwca 2014 r. o godz. 12.30 w Sali Konferencyjnej im. Orła Białego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego, ul. Piastowska 14 – Ostrówek, 45-082 Opole.

Udział w konferencji należy potwierdzić do dnia 23 czerwca br. na adres i.podobinska@opolskie.pl, lub pod nr telefonu 77 / 54 16 593

Plik do pobrania:

PROGRAM KONFERENCJI [.doc]



« wstecz



Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Do poprawnego działania portalu konieczne jest korzystanie z przeglądarek Internet Explorer od wersji 9, Firefox lub Google Chrome.