Raport z konsultacji społecznych Białej Księgi wsparcia partycypacji publicznej w Polsce.

17 lipca 2014

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju wraz z partnerami projektu "Decydujmy razem" przedstawia raport z konsultacji społecznych Białej Księgi wsparcia partycypacji publicznej w Polsce.

Konsultacje społeczne projektu Białej Księgi wsparcia partycypacji publicznej w Polsce  trwały od 15 do 30 maja 2014 roku. Projekt Białej Księgi udostępniono do konsultacji społecznych na portalu projektu „Decydujmy razem” www.decydujmyrazem.pl i na stronach internetowych Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju efs.gov.pl.

Biała Księga partycypacji publicznej jest kluczowym produktem projektu systemowego realizowanego w ramach Programu Kapitał Ludzki (PO KL) w latach 2009-2014. Jej celem jest wskazanie najefektywniejszego sposobu wspierania rozwoju partycypacji publicznej w Polsce. System wspierania partycypacji zaproponowany w Białej Księdze zakłada współpracę właściwych instytucji publicznych na szczeblu centralnym oraz przewiduje zaangażowanie samorządów wszystkich szczebli, ich związków, a także aktywnych w tym obszarze organizacji pozarządowych.

 

Pobierz Plik:

Raport z konsultacji społecznych Białej Księgi wsparcia partycypacji publicznej w Polsce (pdf.)

 


« wsteczProjekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Do poprawnego działania portalu konieczne jest korzystanie z przeglądarek Internet Explorer od wersji 9, Firefox lub Google Chrome.