Kampania Kilometry Dobra

01 grudnia 2017

Szanowni Państwo,

pragnę zaprosić Państwa do wzięcia udziału w naszej kampanii:  KILOMETRY DOBRA.

 Jest to kampania, która sprawia, że organizacje pozarządowe uzyskują pieniądze na realizację swoich celów, a także budują swoją sieć wsparcia i wzmacniają swoją sprawność. W ciągu ostatnich 4 lat do fundacji i stowarzyszeń trafiło już ponad 3,2 mln zł na realizację 130 projektów.

Koszty przygotowania i prowadzenia kampanii są pokrywane solidarnie przez uczestniczące organizacje – każda z nich wnosi do wspólnego budżetu kwotę adekwatną do swoich możliwości i potrzeb. Do każdej złotówki zainwestowanej przez uczestników dokładamy drugą, podarowaną przez sponsorów.

Dzięki temu wspólnemu budżetowi organizacje są wyposażane w materiały promocyjne (ulotki, skarbonki, bannery, roll-upy, koszulki), dostają odrębną stronę internetową z opisem celu, dostęp do systemu informatycznego obsługującego wpłaty, a także wsparcie techniczne i dedykowane szkolenie z fundraisingu. Nad kampanią czuwa zespół pracowników i wolontariuszy, który zapewnia koordynację działań, a także promuje działania organizacji w mediach ogólnopolskich i kanałach społecznościowych.

Z poważaniem,

Maria Reczek  503 147 730

Regionalna Koordynatorka
kampanii "Kilometry Dobra"

Fundacja Polski Instytut Filantropii

siedziba: ul. Foksal 3/5, 00-366 Warszawa

biuro: ul. Szewska 20/4, 31-009 Kraków

tel./fax +48 12 423 80 07

gsm +48 503 147 730

m.reczek@pif.org.pl

 


« wsteczProjekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Do poprawnego działania portalu konieczne jest korzystanie z przeglądarek Internet Explorer od wersji 9, Firefox lub Google Chrome.