Spotkanie informacyjne o Programie "Europa dla obywateli" - 25 lipca 2019 r. - OPOLE

17 lipca 2019

Punkt Kontaktowy "Europa dla obywateli" organizuje dla przedstawicieli NGO, samorządów oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarach społeczeństwa obywatelskiego i pamięci europejskiej spotkanie informacyjne o programie "Europa dla obywateli", które odbędzie się 25 lipca 2019 roku w Opolu.

 

Punkt Kontaktowy "Europa dla obywateli" organizuje dla przedstawicieli NGO, samorządów oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarach społeczeństwa obywatelskiego i pamięci europejskiej spotkanie informacyjne o programie "Europa dla obywateli", które odbędzie się 25 lipca 2019 roku w Opolu.

Celem szkolenia jest przybliżenie przedstawicielom trzeciego sektora i samorządów, aktywistom, społecznikom oraz osobom zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych, zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie grantowym Unii Europejskiej "Europa dla obywateli".

Ponadto, w trakcie spotkania Pani Magdalena Matyjaszek, Naczelnik Wydziału Kultury, Turystyki i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miasta Opola opowie o projekcie “Solidarni w partnerstwie”, który był współfinansowany ze środków Programu “Europa dla obywateli”. 

"Europa dla obywateli" wspiera organizacje pozarządowe i samorządy, a także inne podmioty działające w obszarze społeczeństwa obywatelskiego, kultury, badań i edukacji, w realizacji:

· projektów związanych z tematyką obywatelstwa europejskiego

· inicjatyw lokalnych

· zaangażowania społecznego i demokratycznego

· pamięci europejskiej

Spotkanie jest otwarte i bezpłatne; aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się poprzez formularz rejestracyjny na stronie internetowej polskiego Punktu Informacyjnego „Europa dla obywateli”, gdzie znajduje się również szczegółowy plan wydarzenia.

https://europadlaobywateli.pl/szkolenie/spotkanie-informacyjne-programu-europa-dla-obywateli-25-lipca-opole/

Termin: czwartek, 25 lipca 2019, godz.10.30-13.45 (rejestracja od godz. 10.00)

Miejsce spotkania : Centrum Dialogu Obywatelskiego (ul. Koraszewskiego 7-9, 45-015 Opole)

Więcej o programie "Europa dla obywateli" znajduje się na stronie polskiego Punktu Kontaktowego: https://europadlaobywateli.pl/

Będziemy wdzięczni za przekazanie informacji o spotkaniu Państwa kanałami informacyjnymi - na Państwa stronie internetowej oraz na Facebooku, czy istniałaby taka możliwość?

W załączeniu przesyłam gotowe ogłoszenie, które może zostać zamieszczone na tablicy.

[załącznik "Ogłoszenie na tablicę.pdf" został usunięty przez użytkownika Marta Modzelewska/IAM]

W razie pytań - pozostaję do Pani dyspozycji.

Pozdrawiam,

Marta Modzelewska

Punkt Kontaktowy programu „Europa dla obywateli"
Europe for Citizens Contact Point PolandAl. Ujazdowskie 41

00-540 Warszawa
tel. +48 22 447 61 16
tel. +48 22 447 61 74

www.europadlaobywateli.pl
www.facebook.com/ProgramEuropaDlaObywateli

www.iam.pl/pl/programy/europa-dla-obywateli

« wsteczProjekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Do poprawnego działania portalu konieczne jest korzystanie z przeglądarek Internet Explorer od wersji 9, Firefox lub Google Chrome.