Konferencja otwierająca Program Aktywni Obywatele

14 stycznia 2021

5 lutego 2021 odbędzie się konferencja otwierająca Program Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny, a już w marcu ruszy nabór wniosków w pierwszym konkursie grantowym.

 

Program skierowany jest do organizacji pozarządowych, które wraz z partnerami (mogą nimi zostać instytucje publiczne, takie jak samorządy, szkoły, biblioteki, oraz firmy prywatne) będą mogły ubiegać się o środki pochodzące z Funduszy EOG.

 

Celem Programu jest trwałe wzmocnienie organizacji społecznych oraz budowanie społeczeństwa obywatelskiego, dla którego różnorodność społeczna, równe traktowanie i dialog stanowić będą szczególną wartość.

 

Więcej informacji nt. Programu znajduje się na stronie internetowej www.aktywniobywatele-regionalny.org.pl

 

Przy okazji startu programu tworzymy bazę kontaktów, która pozwoli nam docierać do szerszego grona potencjalnych wnioskodawców. Szczególnie zależy nam na pozyskaniu kontaktów do lokalnych mediów mogących przekazywać swoim odbiorcom informacje o kolejnych etapach i możliwościach, jakie stwarza program oraz do organizacji pozarządowych, zainteresowanych pozyskiwaniem grantów.

 

Zachęcamy do wypełnienia formularza , dzięki któremu Państwa adres mailowy znajdzie się na liście mailingowej Programu Aktywni Obywatele - Fundusz Regionalny. W ten sposób wszystkie informacje dotyczące naszych działań będą trafiały wprost do Państwa skrzynki mailowej.

 

Link do formularza zgłaszającego do newslettera - https://bit.ly/AO-regionalny_formularz

 

Liczymy, że poinformujecie Państwo o możliwości pozostawienia nam swojego kontaktu również inne instytucje/osoby mogące zainteresować się tematem.

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z konsultantami:

Monika Ochman – tel. 722 152 217, e-mail: mochman.aofr@frdl.org.pl

Katarzyna Elsner – tel. 722 152 180, e-mail: keslner.aofr@frdl.org.pl

 


« wsteczProjekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Do poprawnego działania portalu konieczne jest korzystanie z przeglądarek Internet Explorer od wersji 9, Firefox lub Google Chrome.