VII Opolskie Targi Organizacji Pozarządowych

29 kwietnia 2015

Szanowni Państwo, Organizacje Pozarządowe Województwa Opolskiego,

w dniach 19-20 czerwca 2015 r. po raz siódmy organizowane jest święto opolskich organizacji pozarządowych, czyli VII Opolskie Targi Organizacji Pozarządowych. W trakcie dwudniowej imprezy odbędzie się debata pn. ”Rola samorządu terytorialnego oraz organizacji pozarządowych w kreowaniu aktywności społecznej na Opolszczyźnie” oraz prezentacja organizacji pozarządowych mieszkańcom regionu podczas targów.

Celem debaty jest przedstawienie drogi rozwoju społeczeństwa obywatelskiego na terenie województwa opolskiego w minionych 25 latach oraz ukazanie roli jaką pełniły w tym zakresie samorząd terytorialny i organizacje pozarządowe. Wydarzenie to będzie okazją do dyskusji na temat dotychczasowych doświadczeń samorządów i organizacji pozarządowych oraz ich planów na przyszłość. Debata odbędzie się w dniu 19 czerwca 2015 r. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej im. Orła Białego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego ul. Piastowska 14 „Ostrówek” w Opolu

W dniu 20 czerwca 2015 r. w godz. 10.00 – 15.00 na ul. Krakowskiej oraz na
pl. Wolności odbędzie się prezentacja działalności Organizacji Pozarządowych na stoiskach wystawienniczych oraz na scenie.

VII Opolskie Targi Organizacji Pozarządowych są okazją dla organizacji do zaprezentowania swojej działalności, zainteresowania wszystkich odwiedzających swoimi działaniami, oraz pochwalenia się dotychczasowymi osiągnięciami.

Podczas Targów odbędzie się również wręczenie nagrody Marszałka Województwa Opolskiego „Opolska Niezapominajka 2014” dla najlepszej organizacji pozarządowej województwa opolskiego w 2014 roku.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym szczególnym wydarzeniu

 

UWAGA !!!!!!

VII OTOP 19 – 20 CZERWCA 2015r.

 

Udział w OTOP prosi potwierdzać za pomocąformularza zgłoszeniowego do dnia1 czerwca 2015r.na adres Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego 45-082 Opole ul. Piastowska 14, z dopiskiem:„VII Opolskie Targi Organizacji Pozarządowych” lub drogą elektroniczną na adres e-mail: m.englot@opolskie.pl w temacie wpisując „zgłoszenie OTOP + nazwa organizacji”.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY dostępny na stronie : http://opolskie.pl/serwis/index.php?id=1923&idd=1700

 

 


« wsteczProjekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Do poprawnego działania portalu konieczne jest korzystanie z przeglądarek Internet Explorer od wersji 9, Firefox lub Google Chrome.