Zapraszamy na bezpłatną konferencję "Postaw na pracę"

01 czerwca 2015

Zapraszamy przedstawicieli różnych instytucji i środowisk do wspólnego działania na rzecz aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością, mieszkających na terenach wsi i małych miast.

Zapraszamy na bezpłatną konferencję "Postaw na pracę" w dniach 22 - 23 czerwca 2015 r. - Centrum Olimpijskie w Warszawie

 

Podczas wydarzenia przedstawimy ideę i założenia Programu "Postaw na pracę". Celem Programu jest podniesienie aktywności zawodowej niepełnosprawnych mieszkańców wsi i małych miast, m.in. poprzez zwiększenie efektywności wykorzystania dostępnych instrumentów aktywizacyjnych tej grupy odbiorców, wzmocnienie współpracy na poziomie lokalnym na rzecz ich zatrudnienia oraz opracowanie skutecznych strategii lokalnych. Konferencja będzie stanowić platformę do wymiany doświadczeń, wiedzy oraz dyskusji na temat skutecznych narzędzi aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością.

Szczegółowe informacje dotyczace konferencji pod adresem:

http://postawnaprace.evenea.pl/?utm_source=FreshMail&utm_medium=email&utm_campaign=fm_5%20kampania%20poniedzia%C5%82kowa%20z%20dnia%2001.06.2015

 

 


« wsteczProjekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Do poprawnego działania portalu konieczne jest korzystanie z przeglądarek Internet Explorer od wersji 9, Firefox lub Google Chrome.