Konferencja "Postaw na pracę. Współtwórca lokalna oraz podejmowanie skutecznych działań na rzecz aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością"

09 czerwca 2015


 
Fundacja Aktywizacja zaprasza do udziału w konferencji „Postaw na pracę. Współpraca lokalna oraz podejmowanie skutecznych działań na rzecz aktywizacji zawodowej osób
z niepełnosprawnością”
, która odbędzie się w dniach 22-23 czerwca 2015 r. w Centrum Olimpijskim w Warszawie, ul. Wybrzeże Gdyńskie 4.
 
Zapraszamy przedstawicieli różnych instytucji i środowisk do wspólnego działania na rzecz aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością, mieszkających na terenach wsi i małych miast. Podczas konferencji przedstawimy ideę i założenia Programu "Postawna pracę", który stanowi propozycję skutecznych rozwiązań w obszarze aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych.
 
Spotkanie będzie stanowiło platformę wymiany doświadczeń i wiedzy, jak również będzie okazją do dyskusji na temat wdrażania skutecznych narzędzi aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością, podnoszenia skuteczności dostępnych instrumentów aktywizacyjnych, czy tworzenia mechanizmów lokalnych partnerstw. Podczas konferencji odbędzie się pięć sprofilowanych tematycznie warsztatów, których celem jest przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy z obszaru podejmowania skutecznych działań na rzecz aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych.
 
Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.aktywizacja.org.pl
 
 
Aby potwierdzić udział w wydarzeniu, prosimy o wypełnienie
formularza zgłoszeniowego do 18 czerwca 2015 r.
 
Zgłoszenia przyjmujemy również mailowo na adres: konferencja@aktywizacja.org.pl  
lub telefonicznie: 22 530 18 46 lub 22 530 18 47

« wsteczProjekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Do poprawnego działania portalu konieczne jest korzystanie z przeglądarek Internet Explorer od wersji 9, Firefox lub Google Chrome.