Zaproszenie na konferencję Opolska mama ma moc

30 listopada 2017

Szanowne Panie,

Mając na uwadze duże powodzenie oraz liczne działania podejmowane w ramach akcji „OPOLSKA MAMA MA MOC”, Zarząd Województwa Opolskiego bardzo serdecznie zaprasza na konferencję podsumowującą realizację przedsięwzięcia  w roku 2017.

Opolska Mama ma moc to kolejna inicjatywa realizowana w ramach Programu „Opolskie dla Rodziny”.

Dla nas, jako Zarządu Województwa Opolskiego priorytetowymi są działania wspierające opolską rodzinę, która jest fundamentem naszej regionalnej społeczności, od której zależy przyszłość Opolszczyzny.

Zatem gorąco zapraszam Panie na spotkanie 12 grudnia br.  o godz. 10.00 do Filharmonii Opolskiej.

Jednocześnie informuję, iż jest możliwość, aby zaprosiły Panie do udziału w konferencji swoje znajome, przyjaciółki czy też koleżanki, które będą miały ochotę wziąć udział w akcji oraz włączyć się do kolejnych odsłon przedmiotowego przedsięwzięcia.

Ze względów organizacyjnych proszę o potwierdzenie uczestnictwa telefonicznie pod numerami 77  54  16  631, 77 54 16 632 lub na adres poczty elektronicznej k.jaroszczuk@opolskie.pl do 5 grudnia 2017 r.


« wsteczProjekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Do poprawnego działania portalu konieczne jest korzystanie z przeglądarek Internet Explorer od wersji 9, Firefox lub Google Chrome.