Spotkanie informacyjne dotyczące FIO 2015.

05 listopada 2014

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej podjęło przygotowania do ogłoszenia konkursu FIO 2015. Ogłoszenie konkursu planowane jest na początek grudnia br. W związku z tym organizowane są spotkania informacyjne dotyczące konkursu FIO 2015 we wszystkich stolicach województw.

 

W Opolu takie spotkanie odbędzie się 9 grudnia 2014 r. w Sali Herbowej Urzędu Wojewódzkiego przy ulicy Piastowskiej 14 o godz. 11.00.

W trakcie spotkania przedstawione zostaną główne zasady ubiegania się o dotacje w ramach konkursu FIO 2015, udzielone zostaną informacje dotyczące kwestii podmiotów uprawnionych i nieuprawnionych do udziału w konkursie, kryteriów ogólnych i szczegółowych oceny, procedury oceny i przyznawania dotacji oraz komponentów.

Dodatkowo przedstawiona zostanie prezentacja dotycząca zagadnień logiki projektowej  jak m.in. wyjaśnienie myślenia projektowego, opracowywanie projektów w kontekście rozumienia logiki projektu, planowanie działań, tworzenie harmonogramu o budżetu projektu.

Osoby chętne do udziału w organizowanym spotkaniu prosimy o zgłoszenie swojego udziału na adres: m.englot@opolskie.pl

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu


« wsteczProjekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Do poprawnego działania portalu konieczne jest korzystanie z przeglądarek Internet Explorer od wersji 9, Firefox lub Google Chrome.