Spotkanie online dot. Programu Interreg V-A Republika Czeska - Polska

19 listopada 2020

W związku z trwającym do 15 grudnia br. naborem wniosków do Osi Priorytetowej 4 Współpraca instytucji i społeczności Programu Interreg V-A Republika Czeska-Polska, Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Opolu organizuje spotkanie online(webinarium) dot. programu 24 listopada 2020 r. (wtorek). Beneficjentami mogą być między innymi organizacje pozarządowe, dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą o poinformowanie tych podmiotów, które mogłyby być zainteresowane udziałem w webinarium.

Informacje o spotkaniu znajdują się po tym linkiem: https://rpo.opolskie.pl/?p=43155

 

Aby wziąć udział w webinarium, należy zarejestrować się przez formularz dostępny w ww. ogłoszeniu.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu.

 

Jednocześnie – bardzo proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej Sieci PIFE, dostępnej pod linkiem: https://ankieta.mfipr.gov.pl/index.php/295387. Będziemy wdzięczni za przesłanie Państwa opinii.

 

Pozdrawiam

Judyta Pabijan-Kowalska

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Opolu

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego

Departament Koordynacji Programów Operacyjnych

Ul. Krakowska 38, 45-075 Opole

tel.: 509385880, 515237525, 512830591

e-mail: info@opolskie.pl

www.rpo.opolskie.pl,

www.funduszeeuropejskie.gov.pl,

www.facebook.com/OpolskieFunduszeMajaMoc

Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek: 7:30-15:30

 

 

 

Informacje udzielone przez pracowników Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich nie stanowią oficjalnego stanowiska Instytucji Zarządzających, Pośredniczących i Wdrażających poszczególne Programy Operacyjne i nie mogą stanowić podstawy do formułowania jakichkolwiek roszczeń, a także nie stanowią oferty w rozumieniu prawa polskiego. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich ani jego pracownicy nie odpowiadają za błędną interpretację udzielonych informacji, ani za następstwa czynności podjętych na ich podstawie.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich jest koordynowany przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

 

Zachęcamy również do podzielenia się Państwa opiniami dotyczącymi funkcjonowania Sieci poprzez wysłanie maila na adres monitoringpunktow@mfipr.gov.pl.

 

Jednocześnie informujemy, że na parkingu podziemnym w budynku przy ul. Krakowskiej 38 (wjazd od ul. Leona Powolnego) w Opolu jest wydzielone miejsce parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami. W razie potrzeby skorzystania z takiego miejsca uprzejmie proszę o kontakt z pracownikiem Sekretariatu Departamentu Koordynacji Programów Operacyjnych pod numerem telefonu 77/54 16 200 lub 77/54 16 201 w celu umożliwienia Państwu wjazdu na teren parkingu.

 


« wsteczProjekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Do poprawnego działania portalu konieczne jest korzystanie z przeglądarek Internet Explorer od wersji 9, Firefox lub Google Chrome.