Głosowanie on-line na najlepszą pracę w VII edycji konkursu dla dziennikarzy "Ludzka twarz EFS"

06 czerwca 2014

Na stronie internetowej www.ludzkatwarzefs.pl trwa głosowanie na najlepszą pracę w VII edycji konkursu „Ludzka twarz EFS”. W głosowaniu internetowym można głosować na prace, które pozytywnie przeszły weryfikację formalną i dotyczą projektów realizowanych w działaniach Programu Kapitał Ludzki nadzorowanych przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.
Celem konkursu jest promocja wsparcia z Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS) poprzez ukazanie historii dowodzących, że środki EFS dają ludziom realną szansę na zmiany w życiu.

Głosowanie przebiega równolegle we wszystkich kategoriach ("Ekran", "Mikrofon", "Pióro") i potrwa do 15 czerwca 2014 r. Nagrodą przyznawaną dzięki głosom oddawanym przez Internautów jest 1000 zł dla autora najlepszej pracy w każdej z trzech kategorii.

Organizatorem konkursu jest Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej we współpracy z Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Polsce. Konkurs odbywa się pod patronatem Stowarzyszenia Polskich Mediów i Instytutu Spraw Publicznych.

Zapraszamy do głosowania!

Więcej informacji na stronie konkursu dla dziennikarzy „Ludzka twarz EFS"


« wsteczProjekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Do poprawnego działania portalu konieczne jest korzystanie z przeglądarek Internet Explorer od wersji 9, Firefox lub Google Chrome.