Konkurs 15 lat parnerstwa na rzecz CSR w Polsce

14 lipca 2015

W roku "15 lat partnerstwa na rzecz CSR w Polsce" została ustanowiona Nagroda dla osób, które działają na rzecz rozwoju społecznej odpowiedzialności biznesu w naszym kraju. Nagroda "Ludzie, którzy zmieniają biznes" ma charakter ogólnopolski. Została objęta honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Do Nagrody mogą się zgłaszać przedstawiciele biznesu, którzy wdrażają cenne projekty, inicjatywy (kategoria biznes), ale także osoby z administracji, organizacji pozarządowych, uczelni, które z kolei przyczyniają się do upowszechniania idei CSR w swoim środowisku (kategoria sektor pozabiznesowy).

 

Będziemy niezwykle wdzięczni za przekazanie informacji o możliwości zgłoszenia kandydatur do Nagrody w Państwa regionie. Wierzymy, że będzie to wartościowa informacja, bo dzięki niej będziemy mogli dotrzeć do osób zasłużonych na tym polu, a jeszcze być może nie docenionych.

 

Nagroda jest w pełni nieodpłatna zarówno dla kandydatów, jak i zgłaszających.

 

Link do szczegółów odnoście konkursu: http://odpowiedzialnybiznes.pl/15-lat-partnerstwa-na-rzecz-csr-w-polsce/

Link do formularza: http://odpowiedzialnybiznes.pl/nagroda/


« wsteczProjekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Do poprawnego działania portalu konieczne jest korzystanie z przeglądarek Internet Explorer od wersji 9, Firefox lub Google Chrome.