Integracyjna debata dla trzeciego sektora

22 września 2015


Silne i świadome organizacje pozarządowe są bardzo ważnym elementem rozwoju lokalnego. Działają w nich ludzie społecznie zaangażowani, chcący służyć innym. Organizacje pozarządowe spełniają istotną rolę w funkcjonowaniu naszego regionu, kraju - wypełniają miejsca, w których trudno działać samorządom, angażują ludzi i środowiska, budując tym samym aktywne społeczeństwo obywatelskie.


W związku z tym chcielibyśmy bardzo serdecznie zaprosić Państwa do udziału w debacie pn. „Jak współpracować, żeby skutecznie działać? Współpraca NGO w województwie opolskim”.

Spotkanie to odbędzie się 10 października 2015 r. (sobota) o godz. 11.00 w Muzeum Wsi Opolskiej, ul. Wrocławska 174 w Opolu.

Celem wydarzenia jest zintegrowanie trzeciego sektora w województwie opolskim, poprzez nawiązywanie i pogłębianie współpracy oraz wymianę doświadczeń.

 

W ramach debaty zorganizowane zostanie część integracyjna, w trakcie której planowane są atrakcje i część biesiadna.

 

 

Zgłoszenia za pomocą załączonego formularza prosimy nadsyłać do dnia 05 października 2015 r. na fax nr 77 423 28 96 lub na adres mailowy rodm@rodm-opole.pl

 

 

Decyduje kolejność zgłoszeń,  liczba miejsc ograniczona.

 

 

W załączeniu:

Program debaty

Zaproszenie na część integracyjną

Formularz zgłoszeniowy

 

 

 

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.
Osoby do kontaktu:

ze strony RODM:

J. Chodacka, J. Mendela, Ł. Panicz, tel. 77 454 26 21, 77 423 29 11, e – mail: rodm@rodm-opole.pl

ze strony UMWO:

I. Podobińska, 77 541 65 93, e – mail: i.podobinska@umwo.opole.pl


« wsteczProjekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Do poprawnego działania portalu konieczne jest korzystanie z przeglądarek Internet Explorer od wersji 9, Firefox lub Google Chrome.