Młodzi inspirują - 19 czerwca 2017 r.

13 czerwca 2017

Młodzi inspirują
Ufamy młodym, dlatego tym razem głos oddajemy dzieciom i młodzieży poszukującej inspirującej zabawy i mądrej edukacji. W ostatnim tygodniu roku szkolnego będziemy mogli poprzez zabawę, spotkania, rozmowy, prezentacje poznac wiele ciekawych osób oraz poznać bliżej siebie i swoje naturalne talenty i predyspozycje oraz pożytecznie spędzić czas.
Pragniemy dać młodym więcej poczucia sprawstwa, możliwości współtworzenia, zmierzenia się z wyzwaniami, dać dużo przesteni do zabawy i edukacji.Dlatego kwitnąco zapraszamy na kolejne Edukacyjne Inspiracje, które odbędą się w Opolu przy ul. Piastowskiej 14 na tzw. Ostrówku, czyli w sali Orła Białego w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego od godz. 10:00 w poniedziałek 19.06.2017 r.

Co konkretnie będzie się działo? Spotkanie z przedsiębiorczością w praktyce przeprowadzi 18-letni Krzysztof Chęciński, który prowadzi własną firmę i stworzył już trzy marki. Wystąpienia publiczne zaprezentuje młodzież z jedynej w Polsce młodzieżowej szkole przemawiania wrocławskiej Toastmasters School Spotkanie z obywatelskością w praktyce przeprowadzi Bartłomiej Maksymowicz Prezes Stowarzyszenia Młodzieżowych Rad Miast oraz przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Gliwice. Relaks, czyli spotkanie w ciszy z gongami przeprowadzi Urszula z Brzegu. Spotkanie o śmiechu i zabawie z Agnieszką Zientarską. Z kamerą, czyli jak robi się filmy pokaże Patryk Orlański. Spotkanie z fotografią poprowadzi Iwona Kołodziej. Na przygodę z talentami po doświadczeniach z Programem Rozwoju Talentów zaproszą Olivia i Nikodem Ribol. Spotkanie z pasją przedstawi Darek Mazurek, który jest uczniem szkoły podstawowej i robi niesamowite rzeczy. Co robić po zakończeniu edukacji szkolnej opowie Michał Kosel. Planszówkami w akcji zainspirują młodzi pasjonaci z Opola. Spotkanie z edukacją domową poprowadzi Anna i Tobiasz Chyra. Spontaniczna twórczość, czyli przy muzyce i rysunkach na szybach z Katarzyną Kos. Passion Speed Dating, czyli ludzie z pasją poznają się Patryk Suliga opowie o świecie YouTube Spotkania z doradcą zawodowym poprowadzą przedstawiciele Powiatowego Urzedu Pracy z Opola. VR czyli wirtualna rzeczywistość w praktyce poprowadzi Adam Zasadny z Digital Holding. Spotkanie ze szkołą wolnościową i demokratyczną poprowadzi Tomasz Kondzielnik Justyna Weigt pokaże czary mary z balonów O projektach młodzieżowych, wyjazdach, gazecie dla młodych opowiedzą przedstawiciele organizacji młodzieżowych z Opola. Kącik zabaw dla chętnych i zainteresowanych Kolorowanki jako sposób na wyciszenie, kreatywność i mindfullnes Biblioterapia w praktyce – poprowadzi Justyna Jurasz z Regionalnego Zespołu Placówek Wsparcia Edukacji Dodatkowo odbędzie się spotkanie z facetami z Męskiego Kręgu z Opola, rozmowa o szkole marzeń oraz co można robić przez wakacje? A także wiele spotkań z ciekawymi osobami, pasjonatami. Młodzi inspirują odbywają się w ramach Edukacyjnych Inspiracji realizowanych przez Fundację Kwitnące Talenty.

 

 

 

 

 


« wsteczProjekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Do poprawnego działania portalu konieczne jest korzystanie z przeglądarek Internet Explorer od wersji 9, Firefox lub Google Chrome.