Zaproszenie do udziału w bezpłatnym projekcie

07 sierpnia 2017

Szanowni Państwo,

Diecezjalna Fundacja Ochrony Życia ma zaszczyt zaprosić Państwa do bezpłatnego udziału w projekcie pt. „EvErESt (Edutainment – Etyka – Ekonomia Społeczna) – program etycznego zarządzania podmiotami ekonomii społecznej”.

Celem programu jest promocja wartości ES oraz zwiększenie kompetencji i potencjału kadr przedsiębiorstw społecznych w zakresie etycznego zarządzania organizacją. Szkolenie będzie prowadzone metodami edutainmentu, a głównym narzędziem szkoleniowym będzie gra edukacyjna. Ponadto, po zakończonym szkoleniu każda organizacja otrzyma egzemplarz gry EvErESt na własność w celu wdrażania zasad ES w swojej działalności. Osiem spośród trzydziestu organizacji dodatkowo będzie mogło skorzystać z konsultacji eksperckich we własnej siedzibie.

Zgłoszenia do projektu prosimy wysłać na załączonym formularzu zgłoszeniowym wraz z ankietą na adres biuro@dfoz.pl do 05.09.2017 r.

Ilość miejsc ograniczona.

Szkolenie odbędzie się w Opolu w gronie innych podmiotów ES. O zakwalifikowaniu Państwa do projektu i ostatecznym terminie szkolenia poinformujemy Państwa mailowo lub telefonicznie do 15.09.2017 r.

Więcej szczegółów pod nr tel.  77 44-10-260 lub 601-067-065.

 


« wsteczProjekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Do poprawnego działania portalu konieczne jest korzystanie z przeglądarek Internet Explorer od wersji 9, Firefox lub Google Chrome.