Głosowanie na nagrodę publiczności Opolska Niezapominajka

09 czerwca 2015

Szanowni Państwo,

w tym roku rusza I edycja Nagrody Publiczności w Konkursie „Opolska Niezapominajka” dla najlepszej organizacji pozarządowej Województwa Opolskiego.

 

Na podstawie „Regulaminu przyznawania tytułu „Opolska Niezapominajka” dla najlepszej organizacji pozarządowej Województwa Opolskiego” mieszkańcy Województwa Opolskiego mają możliwość wybrania najlepszej organizacji pozarządowej 2014 roku w głosowaniu internetowym. Organizacja, której kandydatura otrzyma największą liczbę głosów otrzymuje „Nagrodę Publiczności”. Potwierdzeniem otrzymania nagrody jest dyplom i statuetka.

 

Głosy można oddawać na jedną z organizacji zgłoszonych w tym roku do tytułu Opolska Niezapominajka 2014 roku. Każdy mieszkaniec Województwa Opolskiego może oddać jeden głos. Głosowanie odbywać się będzie w dniach od 9 do 15 czerwca 2015 roku do godz 14.00

 

Formularz do głosowania dostępny pod adresem:

http://opolskie.pl/serwis/index.php?id=15239

 

Ogłoszenie zwycięzcy oraz uroczyste wręczenie Nagrody Publiczności nastąpi podczas debaty pn. „Rola samorządu terytorialnego oraz organizacji pozarządowych w kreowaniu aktywności społecznej na Opolszczyźnie”, która odbędzie się w dniu 19 czerwca 2015 roku o godz. 10.00 w sali konferencyjnej im. Orła Białego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego ul. Piastowska 14 „Ostrówek” w Opolu


« wsteczProjekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Do poprawnego działania portalu konieczne jest korzystanie z przeglądarek Internet Explorer od wersji 9, Firefox lub Google Chrome.