Nowe możliwości pozyskania pieniędzy przez organizacje non-profit

28 września 2015

Serwis internetowy fanimani.pl umożliwia organizacjom non-profit zbieranie darowizn przy okazji zakupów w internecie. Każda osoba, która kupuje w internecie korzystając z FaniMani.pl, może wskazać organizację, która otrzyma część wartości jej zakupów. Internauta za zakupy płaci tyle, co zawsze.Portal jest bezpłatny dla WSZYSTKICH organizacji oraz dla użytkowników.

Osoba, która aktywnie wspiera wybraną inicjatywę w ten sposób, w ciągu roku pozyskuje średnio darowiznę w kwocie 83,45 zł. Łatwo policzyć, że jeśli uda się zaangażować np. 100 osób - można w ciągu roku zebrać dodatkowe 8345 zł.

Z serwisu FaniMani.pl korzysta obecnie 1400 organizacji pozarządowych z całej Polski, a do projektu przyłączyło się ponad 700 sklepów internetowych, w tym wiele znanych marek.

Szczegółowe informacje na temat działania serwisu mogą Państwo uzyskać na stronie fanimani.pl. Można również napisać na adres info@fanimani.pl lub skontaktować się z nami pod numerem telefonu 61 670 50 70.

Rejestracja organizacji odbywa się na stronie https://fanimani.pl/zbieram/ i trwa około 5 minut. Zasady korzystania z serwisu określają regulaminy dostępne na stronie podczas rejestracji.

P.S. Powyższą informację mogą Państwo również przekazać osobom i organizacjom, które są Państwu znane i potrzebują wsparcia finansowego na swoją działalność społeczną.
« wsteczProjekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Do poprawnego działania portalu konieczne jest korzystanie z przeglądarek Internet Explorer od wersji 9, Firefox lub Google Chrome.